У Чернігові військовозобов'язаний напав на ТЦК з кийком та перцевим балончиком
Слідчі готують повідомлення зловмиснику про підозру за фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами

У четвер, 6 лютого до Чернігівського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що на одній із вулиць міста під час оповіщення громадян працівниками ТЦК та СП невідомий чоловік відмовився надати документи для перевірки, поводився агресивно, замахнувся на одного з військових телескопічним кийком, після чого розпилив йому в обличчя перцевий балончик і втік. Про це інформує Відділ комунікації поліції Чернігівської області.
Поліцейські оперативно встановили особу підозрюваного – ним виявився 43-річний містянин. Після скоєного чоловік зачинився у своїй квартирі.
У помешканні чоловіка поліцейські провели невідкладний обшук із залученням кінолога. У ході слідчої дії поліцейські вилучили телескопічний кийок, майже 1 кг коноплі та близько 200 набоїв різного калібру. Усе вилучене направлено на проведення експертних досліджень.
Поліцейські затримали зловмисника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
За процесуального керівництва прокуратури слідчий поліції повідомив фігуранту про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за такими статтями:
- за ч. 2 статті 350 (умисне нанесення побоїв або заподіяння легкого чи середньої тяжкості тілесного ушкодження службовій особі);
- за ч. 1 статті 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального Кодексу України.
Також слідчі готують повідомлення зловмиснику про підозру за фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ч. 1 статті 263 Кримінального кодексу України)
Санкція за найтяжчою з цих статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

varta1.com.ua: Новини

Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати

Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації

росія не оточувала тисячі українських військових на Курщині, - Forbes
Українські війська, що вижили, покинули Курськ, залишивши техніку, але врятувавши тисячі життів
Найкоментованіше
- Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
- Чоловіка, який у Львові напав на військових, мобілізували, - ТЦК (ВІДЕО)
- У Львові відкриють вулицю названу в честь наймолодшого Героя України Павла Думанського
- У Львові невдовзі можуть відкрити аеропорт
- Службовий пес винюхав двох чоловіків призовного віку у "Тойоті" дипломата у ПП «Краківець»
Коментарі
А чому навмисне нанесення побоїв? Людина захищалася від агресивних дій і побоїв!!!