У Черкасах легковик, під час перегонів, влетів у натовп людей (відео)

DTP-Cherkasy
DTP-Cherkasy

У Черкасах легковик, під час перегонів, влетів у натовп людей і збив одного з чоловіків, який саме знімав подію з висоти. Про це йдеться в сюжеті «ТСН.12.00».

Один із легковиків на чималій швидкості занесло, він вилетів із дороги просто у юрбу глядачів, серед яких було чимало дітей. Проте ті, хто бачив автівку встигли відскочити, окрім одного з чоловіків, який стояв далі від дороги.

Усе відбувалось на околиці міста, там напередодні зорганізували перегони автомобілів просто на звичайній вулиці. Обабіч зібралися глядачі.За словами очевидців, чоловік саме відволікся на мобільний телефон, бо керував квадрокоптером, який знімав перегони. Удар був такої сили, що він підлетів у повітря і кілька разів перевернувся. Це відзняли випадкові свідки.

Відомо, що він знайомий організаторів заходу. Ці перегони погодила міська рада Черкас, йдеться на сайті установи, але організатори мали встановити необхідні знаки, схеми об’їзду та огородження, а поліція стежити за безпекою. За життя 31-річного потерпілого боряться медики, він у важкому стані в реанімації.

Насправді глядачів від дороги під час заїзду відділяла лише стрічка. У поліції твердять, що звернень до них  щодо організації цього заходу  не надходило.

Зараз частина дороги, де відбувались перегони відкрита для транспорту.