У Черкаській області сталися сутички під час урочистостей з нагоди підняття прапору (відео, фото)

photo-2021-08-23-09-38-08
photo-2021-08-23-09-38-08

Сьогодні під час заходів присвячених підняттю Державного Прапора, на яких був присутній президент України Володимир Зеленський у Черкаській області сталися сутички.  Активісти, члени партій «Національний корпус», серед яких є ветерани російсько-української війни були у сутичці з поліцією.

Про це повідомив Дмитро Кухарчук, голова осередку партії у Черкасах.

«За те що ветерани війни включили колонку і намагалися задати питання Зеленському — нас залили газом, побили гумовими кийками і кинули обличчям у землю. Зараз 6 осіб затримано, 4 з них — ветерани війни, включно з ймовірним кандидатом у депутати по 197 округу Ігором Зайчуком», — повідомив Кухарчук.Також на каналі Максима Жоріна опубліковане відео початку конфлікту.В обласній поліції, натомість, повідомили, що активісти намагалася зірвати захід шляхом несанкціонованого встановлення звукопідсилювальної апаратури у місці проведення заходу.


"Сьогодні, 23 серпня, у Черкаській області під час заходів з участю Президента України, присвячених підняттю Державного Прапора, група невідомих осіб намагалася зірвати захід шляхом несанкціонованого встановлення звукопідсилювальної апаратури у місці проведення заходу. При цьому чоловіки не виконували законних вимог поліцейських і порушували громадський порядок.

Правоохоронці зреагували на ситуацію і не допустили правопорушень. Шістьох осіб, які грубо порушували громадський порядок, чинили хуліганські дії та не виконували вимог поліцейських, доставили до місцевого відділку поліції. Наразі, встановлюються дані правопорушників та надається правова кваліфікація їхнім діям.

Поліція закликає учасників масових заходів дотримуватися законодавства та не порушувати громадський порядок", — інформують в ГУ НП Черкаської області.Нагадаємо, сьогодні географічному центрі України — селі Мар’янівка, Черкаської області, підняли державний прапор. Синьо-жовтий стяг було піднято з участю Президента Володимира Зеленського.