У Чернігові 20-річний чоловік представився лікарем та ошукав пенсіонерку на 75 тис грн

Шахрайські дії

Чоловік представлявся лікарем та повідомляв пенсіонеркам про нещастя, які нібито трапилися з їх рідними. На «порятунок» родичів жінки віддавали шахраю всі заощадження.

У грудні до поліції звернулась 83-річна мешканка Чернігова. Потерпіла пенсіонерка пояснила поліцейським, що до неї зателефонував невідомий, який назвався лікарем. За його словами, донька пенсіонерки потрапила у ДТП і тепер терміново потребує коштів на операцію. Схвильована жінка погодилася допомогти. Вона віддала всі заощадження: 50 тисяч гривень.

Лише згодом жінка зателефонувала до доньки та дізналася, що з нею все гаразд. Потерпіла в розпачі звернулася по допомогу до поліції.

В результаті оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що до злочину причетний 20-річний безробітний одесит. Після скоєного в Чернігові зловмисник поїхав спочатку до столиці, а наступного ранку вирушив до м. Коростень. Там він у подібний спосіб ошукав іншу пенсіонерку, отримавши від неї 75 тисяч гривень.

Читайте також: путін пригрозив новими ударами по Україні

Наразі поліція досліджує можливу причетність фігуранта до інших подібних кримінальних правопорушень на території України. Досудове розслідування триває.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб

Читайте також