У Чернівцях завтра прощатимуться з поетом та оборонцем "Азовсталі" Сергієм Скальдом

Поховають Героя на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців

21 липня у Чернівцях прощатимуться із загиблим на війні поетом Сергієм Скальдом. Він був оборонцем «Азовсталі» й загинув у квітні 2022 року в Маріуполі, повідомляє «Суспільне».

Церемонія прощання з військовим відбудеться о 10:00 у залі обласної філармонії. Опісля Скальда поховають на Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців.

Що відомо про Скальда

Сергій Скальд був учасником АТО. На початку повномасштабного вторгнення долучився до ЗСУ й понад місяць воював на Київщині. Згодом пройшов відбір й потрапив у Маріуполь. Його побратим Олександр Білоус розповідав Суспільному, що тоді всі розуміли, наскільки критичною була ситуація.

«Це було не щось про сакральні жертви. Сергій прийняв свідоме рішення воювати там. Вважав, що саме в Маріуполі загинути за Україну — це честь. Жартував, що якщо помре, то хоч би вулицю його іменем назвали», — каже Білоус.

Тоді ж Скальд написав колишній дружині, що потрапить у саме пекло, а друзям — що розуміє ситуацію у місті та вважає честю загинути там.

Читайте також: у боях за Україну загинув поет Сергій Скальд.

Скальд загинув приблизно у кінці квітня. Втім встановити обставини було не можливо, як і забрати тіло військового. Смерть військового підтвердили торік на початку травня, коли командир його бригади зміг вийти на зв'язок.

Воїн та поет Сергій Скальд загинув 20 квітня 2022 року. Того дня росіяни завдавали масованих авіаударів по заводу «Азовсталь».

У загиблого залишилися двоє дітей: син та донька.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також