У Чернівцях 39-річний чоловік під приводом здачі в оренду житла, застосовуючи фізичну силу зґвалтував дівчину
Чернівецькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 39-річного мешканця Сторожинецького району за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.15, ч.1 ст.152, ч.2 ст.152 КК України (незакінчений замах на зґвалтування та зґвалтування, вчинене повторно). Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Чернівецької області.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 39-річний чоловік під приводом здачі в оренду житла у місті Чернівці запросив 20-річну мешканку Хотинського району до будинку охорони на території складських приміщень, щоб нібито передати потерпілій ключі від помешкання, а сам застосовуючи фізичну силу зґвалтував дівчину.
Підозрюваному на стадії досудового розслідування судом був обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
За зґвалтування вчинене повторно, чинний Кримінальний кодекс України передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від п’яти до десяти років
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі