У Чернівцях 55 дітей отруїлися внаслідок харчування у шкільній їдальні
У Чернівцях у ЗОШ №27 розпочато санатроно-епідеміологічне розслідування у зв’язку із тим, що 55 учнів молодшої школи звернулися до лікарів з підозрою на отруєння. Про це повідомляє Молодий Буковинець з посиланням на начальника управління освіти Сергій Мартинюк.
Усі учні, які захворіли, відвідували групу продовженого дня і обідали в школі. Послуги з організації харчування в цій школі надає ТОВ «Мега-Крокус» (керівник Василь Пацарнюк).
Управління освіти та адміністрація школи про інцидент повідомила відповідні служби для призначення санітарно-епідеміологічного розслідування. Фахівці управління освіти працюють на місці, викликано представників ТОВ «Мега-Крокус».
Із 55 учнів,які станом на 26 жовтня відсутні у школі через хворобу, одна дитина перебуває на стаціонарному лікуванні, решта – лікуються амбулаторно.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- На Вінниччині протестувальники побили керівника електромереж через відключення світла
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
Коментарі