У Чернівцях директор має пояснити, чому червоно-чорний прапор розміщено на будівлі школи
У Чернівцях скандал із розміщеним на фасаді ліцею № 5 «Оріяна» червоно-чорним прапором. Про це пише «Молодий Буковинець».
До управління освіти міста надійшла скарга від місцевої жительки через розміщений на фронтоні будівлі ліцею прапор ОУН УПА. Тепер управління просить у директорки ліцею Галини Абрам’юк пояснення через цей факт.
«Надійшло звернення. Управління повинне дати на нього відповідь, оскільки воно не є анонімним. Відповідно, головний спеціаліст надіслав це звернення у школу для підготовки відповіді, а не пояснення. Принаймні мені так доповіли», — повідомила керівниця управління освіти Ірина Ткачук.
Ірина Ткачук погоджується, що ця ситуація є неприємною:
«На 8-му році війни в українському місті надходить скарга, яка взагалі не вкладається в голову...».
Чиновниця повідомила, що управління освіти цілковито підтримує Галину Абрам’юк.
«Відповідь заявнику у понеділок підготуємо і обов’язково оприлюднимо. Абсолютно погоджуюсь, що не потрібно було навіть звертатись до школи з цим листом, відповідь мало готувати управління», — повідомила Ірина Ткачук.
Червоно-чорний прапор — це прапор національно-визвольної боротьби українського народу, овіяний славою боротьби за незалежність України, оспіваний в піснях та прославлений у віршах українських поетів та є Прапором Національної Гідності. Також він вважається прапором Української повстанської армії.
Прапор складається з двох кольорів: червоного та чорного. Чорний колір символізує українську землю, а червоний — кров, пролиту за Україну.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі