У Чернівцях під час бійки злочинець застрелив чоловіка (відео 18+)
Вчора, 18 липня, у Чернівцях, по вул. Н. Сотні, відбулася бійка між двома особами, у ході якої один вистрілив із пістолета в голову. Про це повідомляє «Чернівецький промінь».
На відео видно бійку на сходах «Будинку побуту», а згодом чути постріл, після чого один з чоловіків падає на сходи.
У подальшому злочинця працівники поліції затримали. Зброя вилучена, марка з’ясовується. Злочинцем виявився 54-річний чоловік.
Як пише «Чернівецький промінь», у серпні минулого року, на Гравітоні сталася масова бійка між членами двох родин вихідців з Азербайджану. Внаслідок різанини, тоді загинув молодий хлопець. Сьогодні батько вбитого хлопця вирішив помститись за сина. У ході конфлікту він вбив батька чоловіка, який у серпні вбив його сина.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі