У Червонограді будинок, у якому президент купив квартиру для вдови шахтаря, неможливо здати, бо ДАБІ хоче хабаря

104804457_187314266024272_3617355227824702404_n
104804457_187314266024272_3617355227824702404_n

Львівський альпініст і генеральний директор компанії «Універсал Інжиніринг» Роман Городечний звернувся до президента Володимира Зеленського, вказавши на факт вимагання хабара під час здачі в експлуатацію будинку, в якому президент купив квартиру вдові червоноградського шахтаря.

Про це він зазначив у відеоролику, який виклав на своїй сторінці у «Facebook».

У відео Городечний розповів про реалізацію складного проєкту — реконструкцію недобудованої поліклініки у житловий комплекс у м. Червоноград, який зараз не можуть здати в експлуатацію через те, що в ДАБІ вставляють «палки в колеса», бо очікують отримати хабар.

Він також нагадав, що в цьому будинку Зеленський купив квартиру вдові шахтаря, а також обіцяно безкоштовно передати 2 квартири воїнам АТО. «Та як це зробити без здачі будинку?» — запитує Городечний.

Відтак, він звернувся до президента, прем’єр-міністра та очільника Львівщини, до депутатів Верховної Ради і додав: «Я не дам хабаря ДАБІ. Якщо неможливо чесно здати будинок, де навіть президент України придбав квартиру, що тоді залишається робити іншим забудовникам?»Повний текст звернення Романа Гордечного наводимо нижче.

Доброго дня, Володимире Олександровичу! Мене звати Роман Городечний, я генеральний директор компанії «Універсал Інжиніринг». Більшість українців мене знають, як першого львів’янина, що підкорив Еверест. Але, сьогодні мова не про гори, а про реалії будівельного бізнесу. Та корупцію у державних органах, яку ви обіцяли подолати.

У 2016 року ми з командою взялись за реалізацію складного проєкту на Львівщині. Реконструкцію недобудованої поліклініки у житловий комплекс у м. Червоноград. У чому складність і особливість проєкту? Уявіть недобудовану і практично закинуту будівлю, яка 20 років була великою проблемою для Червонограда. Це було місце для скупчення безхатченків, наркоманів. Багато років мешканці просили владу вирішити питання небезпечного об’єкта. Владу просили, а зробили ми. Пообіцяли чотири роки тому — і виконали. Правда ж важливо тримати слова? Ви, Володимире Олександровичу, його теж дотримали, коли пообіцяли вдові червоноградського шахтаря купити квартиру. І купили її в житловому комплексі, який моя команда звела на колись проблемному місці. А ще в цьому будинку ми обіцяли безкоштовно передати 2 квартири нашим героям. Воїни, які боронять нашу країну на Сході. А як це зробити без здачі будинку?

А що ж сьогодні із об’єктом? Уже пів року будинок готовий до здачі в експлуатацію і ми вже двічі подавали документи в ДАБІ, і чомусь двічі отримали відмову! До нас доходять плітки про фінансові інтереси та апетити окремих чиновників ДАБІ... Мовляв, хочете отримати дозвіл, платіть! Так, комусь у кишеню! Але! Команда «Універсал Інжиніринг! не буде учасником корупційних схем, кажу ствердно.

Наша корпоративна політика і культура — це не хабарі і кулуарні домовленості, а робота для людей і заради людей. Сотні сімей очікують на своє житло. Ми робимо все, щоб виконати свої обіцянки перед майбутніми мешканцями... Але від деяких чиновників отримуємо «палки в колеса», бо вони хочуть хабаря?

Це звернення я адресую вам, Володимире Олександровичу. А також прем’єр-міністру України та очільнику адміністрації Львівської області, до депутатів Верховної Ради і ще раз кажу: Я не дам хабаря ДАБІ. Якщо неможливо чесно здати будинок, де навіть президент України придбав квартиру, що тоді залишається робити іншим забудовникам?

Довідково: Роман Городечний — перший львів’янин, який підкорив Еверест, він же — львів’янин, який є генеральним директором компанії «Універсал Інжиніринг», що працювала над перетворенням руїн недобудованої поліклініки на комфортне сучасне житло «ЕкоПарк».

varta1.com.ua: Новини