У четвер Львів попрощається із Героєм Максимом Зіневичем
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/21/34/21344050362d4c93f51013d1115c8b4d_w960.jpg)
Завтра, 12 жовтня, Львів попрощається з військовослужбовцем Максимом Зіневичем, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.
Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.
Біографічна довідка захисника
Максим Зіневич (01.01.1988-04.10.2023) Уродженець селища Марківка Луганської області.
Навчався у місцевій середній загальноосвітній школі. Після завершення навчання, маючи велике бажання проходити військову службу, вступив до лав 6-го навчального артилерійського полку 169-го навчального центру «Десна» імені князя Ярослава Мудрого Сухопутних військ Збройних Сил України.
Опісля працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Марківський сирзавод».
Протягом 2015-2019 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Повернувшись до цивільного життя, працював у будівельній сфері. У 2021 році закінчив Марківський професійний аграрний ліцей. Захоплювався автомобілями, був вправним майстром з ремонту машин.
У перший день повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну, виконував бойові завдання у складі 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
Після переїзду до Львівської області, у лютому 2023 року вступив до лав 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України та боронив державу на території Харківської області. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками.
Читайте також: біля Кліщіївки поліг 22-річний Герой Пирожик Сергій зі Львівщини
У Максима Зіневича залишилися батьки, дружина, двоє дітей та двоє братів.
![](/uploads/media/24/ff/24ff7ee5f42fca29fe39fc4c6a855574_w1600.jpg)
Усі члени НАТО погодилися, що Україна стане членом Альянсу
Започатковано Раду Україна-НАТО
![](/uploads/media/92/d2/92d29e748f056bde99a8a04ddd66091f_w640.jpg)
«Кролики», які підтримали росію, засвітилися на похороні Матвієнко
Вони внесені в базу «Миротворець»
![](/uploads/media/03/3f/033facd0ffb32806529c5b7ab0f2c84d_w960.jpg)
Одна громада Львівщини попрощається одразу з двома Героями
Вічна пам'ять!