У четвер Львів попрощається із захисником Олегом Кузем
Чин похорону воїна розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла
Завтра, 14 серпня, Львів попрощається з військовослужбовцем Олегом Кузем, який віддав життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це інформує ЛМР.
Чин похорону воїна розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають захисника на кладовищі у селі Сокільники біля Львова.
Біографічна довідка захисника
Олег Кузь (08.08.1971 – 12.08.2025). Львів’янин.
Навчався у ліцеї №46 імені В'ячеслава Чорновола та у ліцеї імені Василя Симоненка Львівської міської ради. Згодом здобув професію слюсаря-інструментальника в Технічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» (колишнє Вище професійно-технічне училище-Львівський технічний коледж).
Проходив строкову військову службу.
Працював водієм на Дочірньому підприємстві «ЛЬВІВСЬКИЙ ХЛІБЗАВОД № 5» та мав власне виробництво з пошиття взуття.
Зі слів родини, захоплювався кулінарією, умів майстерно виконувати будь-яку роботу, був безстрашним, щирим у спілкуванні, товариським та мав багато вірних друзів.
У 2015 році був учасником АТО у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Сухопутних військ Збройних Сил України.
Із початком повномасштабного вторгнення російських окупантів добровільно став на захист Батьківщини. Боронив територіальну цілісність та суверенітет України на Донецькому, Луганському та Південно-Слобожанському напрямках у лавах 115-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка Сухопутних військ Збройних Сил України та 156-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.
Нагороджений відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції», медаллю «Захиснику Вітчизни» та відзнакою Міністерства оборони України медаллю «За поранення».
В Олега Кузя залишилися дві доньки, дружина та сестра з родиною.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі