У четвер Львівщина попрощається з Героєм Євгеном Ковпаком
Вічна пам'ять!
Завтра, 25 квітня, Львів попрощається з військовослужбовцем Євгеном Ковпаком, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Про це повідомила пресслужба ЛМР.
Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають воїна у селі Бірки Львівської області (перед похованням також відбудеться прощання у місцевій церкві святих Володимира і Ольги).
Біографічна довідка захисника
Євген Ковпак (31.12.1978-07.04.2024) Уродженець села Бірки Львівської області.
Навчався у Середній загальноосвітній школі № 41 міста Львова. Згодом здобув освіту у Львівському національному університеті природокористування. Після завершення навчання проходив військову службу на території Волинської області.
У мирний час працював на швейній фабриці у Львові, а протягом останнього періоду – у агропромисловому комплексі Республіки Польща. За словами рідних, був надзвичайно доброю і веселою людиною, захоплювався футболом та рибальством.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся на Батьківщину та вступив до Збройних Сил України. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у складі 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Боровся із окупантами на Харківщині та Донеччині.
У Євгена Ковпака залишилися батьки, дружина та двоє дітей.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- На Різдво російський дрон убив відомого волонтера
Коментарі