У четвер Львівщину відвідає Петро Порошенко
У четвер, 18 січня, на Львівщину з робочою поїздкою прибуде Президент України Петро Порошенко. Тут глава держави проведе переговори з Генерал-губернатором Канади Жулі Паєтт у рамках її візиту до України. Про це пише Львівський портал.
У рамках поїздки заплановано спільне відвідування Міжнародного центру миротворчості та безпеки, де у рамках канадської місії UNIFIER здійснюється підготовка українських військовослужбовців.
Учора на апаратній нараді голова ЛОДА Олег Синютка зазначив, що світлофори у Львові під час проїзду кортежу Президента вимикатимуть ситуативно на 15-20 хв.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У четвер Львівщина попрощається з воїном Павлом Мощичем
У 2025 році отримав поранення під час бойових дій на Покровському напрямку, мав кілька складних операцій та перебував на реабілітації вдома
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі