У четвер львівська комісія ТЕБ і НС визначить чи підуть навчальні заклади на дистанційне навчання

o_1e7q9i15jmg01g2qupe2vb1d6d1k
o_1e7q9i15jmg01g2qupe2vb1d6d1k

Вчора, 13 жовтня, на позачерговому засіданні Уряду прийнято рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити канікули з 15 до 30 жовтня.  Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Завтра на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС обговорять чи підуть на канікули і ідситанційне навчання заклади Львівщини.

«Завтра зранку відбудеться позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС. На ньому детально проаналізують епідситуацію на території Львівщини, зокрема захворюваність на коронавірус серед учнів та вчителів, — зазначає заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень. — Від цього залежатиме рішення чи підуть на канікули школярі Львівщини та якою буде форма навчання в наступний період».

Зауважимо, закладам професійно-технічної освіти, фахової передвищої та вищої освіти Уряд рекомендує перейти з 15 жовтня до 15 листопада на дистанційну форму навчання. Студентам рекомендують виїхати з гуртожитків (окрім сиріт; осіб, позбавлених батьківського піклування; здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, «червоних» карантинних зон; іноземних громадян та осіб без громадянства; здобувачам освіти, які поєднують навчання з роботою).

Відповідні зміни внесено до постанови КМУ від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».