У Чорногорії за порушення карантину заарештували українку
Громадянка України стала першим заарештованим порушником карантину в Чорногорії. Після спеціальних слухань таке рішення ухвалив прокурор Державної прокуратури міста Котора в четвер, 19 березня.
“Громадянку України офіційно заарештовано на 72 години за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення в зв’язку із недотриманням правил охорони здоров’я під час боротьби з інфекційними захворюваннями”, — йдеться у повідомленні місцевого видання.
Як повідомили журналістам в прокуратурі, підозрювана не виконувала рішення компетентного органу про спрямування її в самоізоляцію, а покинула житло, в якому вона повинна була перебувати.
Поліція Будви затримала напередодні 45-річну громадянку України поза межами її будинку.
Це перший арешт в Чорногорії в рамках заходів із боротьби проти поширення коронавірусу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Єрмак радився з астрологинею, як відмовити президента від ідеї зробити Федорова головою ОП
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
Коментарі