У Чорному морі росіяни привели у бойову готовність ракетоносії споряджені 24 «Калібрами»
Є високою загроза авіаударів з білорусі
Триває 188 день героїчного спротиву українського народу російському військовому вторгненню.
Як повідомляє Генштаб ЗСУ, російські окупанти продовжують завдавати повітряних та ракетних ударів по цивільних об’єктах на території України.
Підрозділи ЗСУ республіки білорусь виконують завдання щодо посилення захисту відрізку білорусько-українського кордону у Брестській та Гомельській областях.
Загроза нанесення ворогом ракетних та авіаударів з території та повітряного простору республіки білорусь продовжується.
Військово-морське угруповання ворога у водах Чорного та Азовського морів зосереджує основні зусилля на проведенні розвідки та блокуванні цивільного судноплавства. Крилаті ракети-носії морського базування «Калібр» готові до використання.
Все ще існує загроза ракетних ударів по об’єктах та елементах інфраструктури вглиб території України.
Як повідомляє ОК «Південь», в штормовому Чорному морі вороже угруповання продовжує маневрування 13 кораблів та катерів вздовж Криму в бік новоросійська, але 3 надводних ракетоносії, споряджені 24 «Калібрами» тримає напоготові.
Як повідомлялося, в Офісі президента прокоментували наступ ЗСУ на півдні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі