У ЦПД РНБО пояснили «загрозу» на кордоні з Білоруссю
Хочуть нагнітати ситуацію в прикордонні
Білоруським військовим задачу поставив безпосередньо російський диктатор Володимир Путін, щоб інформаційно нагнітати ситуацію в прикордонні з Україною. Про це в рамках єдиного телемарафону повідомив керівник ЦПД РНБО Андрій Коваленко.
“Задача в них була поставлена безпосередньо Путіним, який до цього відвідував Лукашенка. Після нього наприкінці червня приїхав Лавров до Білорусі. Зараз Лукашенко в липні планує їхати до Москви. Задача проста - на Сумщині у ворога не вийшло. Вони вирішили після провалу своєї Харківської операції на Вовчанському напрямку поберегти сили на Сумщині. Відповідно, відтягувати додаткові вили наших військ потрібно. Тому задача білорусів - інформаційно нагнітати ситуацію в прикордонні з нами”, - сказав Андрій Коваленко.
Передує цьому всьому інформаційна складова. Для того, аби якось виправдати свої дії, окупантам потрібно видумувати певні «сюжети».
“От ми бачимо історію про безпілотники, розмови про буцімто РДК, які там знаходяться на кордоні з Білоруссю. І після цього історію, що білоруси підтягнули туди РСЗВ «Полонез». Ключова історія тут - у РСЗВ «Полонез» китайські ракети. Відповідно, без дозволу Китаю застосовувати «Полонез» навіть при великому бажанні по території України не наважаться ні Білорусь, ні Росія, яка фактично командує білоруською армією. Тому зараз це виключно інформаційно-психологічна операція, щоб більше звернути увагу нашого командування на цей напрямок, можливо відтягнути додаткові сили”, - додали в ЦПД.
На території Білорусі перебуває обмежена кількість російського військового контингенту. Для повноцінного наступу, навіть обмежених дій у прикордонні, цього недостатньо. Але диверсійно-розвідувальні групи можуть застосовуватись ворогом у прикордонній зоні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
Коментарі