У ДБР анонсували арешт майна Соні Морозюк – екснареченої Романа Гринкевича

Три квартири й земельна ділянка

Джерело фото: life.fakt

У Державному бюро розслідувань анонсували арешт майна Соні Морозюк – колишньої нареченої Романа Гринкевича, підозрюваного у шахрайстві з постачанням одягу для ЗСУ

Про це повідомила радниця з комунікації ДБР Тетяна Сап’ян, передає «Еспресо.Захід».

«Слідство має всі необхідні ухвали щодо арешту майна родини львівського бізнесмена, тобто ми з вами говоримо про дружину, чоловіка, сина, тещу і також дівчину - художницю, з якою був заручений син», - сказала Сап'ян.

Вона уточнила, що необхідні документи для арешту майна вже скеровано Міністерству юстиції і після цього дані буду внесені у реєстр.

«Це земельні ділянки у Київській, Львівській, Закарпатській областях, Львові. Це автівки преміум-класу, які датовані 2022 роком виробництва. Квартири, записані на тещу, дружину, сина», - зазначила Сап'ян.

Читайте також: як Соні Морозюк вдалося сховати від арешту своє майно.

Вона також додала, що є ухвали на арешт двох квартир у Києві та однієї у Харкові, а також земельної ділянки, які наразі перебувають у власності Софії Морозюк. «Хочу закцентувати увагу на тому, що у переважній більшості це майно було придбано саме в умовах війни», - наголосила радниця ДБР.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий