У ДБР завершили досудове розслідування щодо скандального нардепа: в чому його звинувачують

Справу нардепа Дубінського направлять до суду

Фото з відкритих джерел, нардеп Олександр Дубінський

Працівники державного бюро розслідування завершили досудове розслідування щодо нардепа Олександра Дубінського, якого підозрюють у службовому підробленні для виїзду за кордон.

Про це 10 листопада  повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань

«Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо народного депутата України, який підозрюється у службовому підробленні для виїзду за кордон (ч. 1 ст. 366 КК України)», - йдеться у повідомленні.

В повідомленні ДБР не вказується ім'я фігуранта, однак обставини справи вказують на справу Олександра Дубінського.

Генпрокурор повідомив відповідну підозру депутату 8 серпня 2023 року.

ДБР спільно із СБУ встановили, що депутат вніс неправдиві відомості до офіційних документів, на підставі яких виїхав за кордон. У зверненні щодо дозволу на виїзд він вказав підставу — супроводження батька на лікування, однак насправді поїхав на відпочинок. До того ж депутат і батько виїхали за кордон окремо, а батько взагалі повернувся до України набагато раніше, ніж народний обранець.

ДБР отримало інформацію, що під час перебування за кордоном Дубінський встиг двічі відвідати Італію, Хорватію та Іспанію.

Зокрема, в Іспанії підозрюваний зупинявся у двох готелях - у Барселоні та у її передмісті.

Що відомо про Олександра Дубінського і його скандали

Олександр Дубінський був фактичним власником 17 елітних машин, більшість з яких записані на його маму. Коментуючи журналістам подібні статки родички, він запевняв, що «мама любить швидкість». Після потрапляння до санкційного списку США, нардеп виставив на продаж деякі з машин. 

1 лютого, Олександра Дубінського виключили з фракції «Слуга Народу». Причиною стало введення щодо нього та ще декількох громадян та організацій України санкцій Міністерства фінансів США.

Під час повномасштабного вторгнення і заборони виїзду чоловіків за кордон,  Дубінський народний обранець поїхав за межі держави під виглядом супроводження свого батька на лікування до іноземного медзакладу покинув країну. При цьому батько нардепа виїжджав за кордон і повертався звідти самостійно – без фактичного супроводу парламентаря

  

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена