У Defense Express назвали пріоритетний напрямок для окупантів

Донеччина

На Донеччині для окупаційної армії Росії Покровський напрямок сьогодні залишається найбільш пріоритетним. Про це в ефірі "Еспресо" висловив аналітик Defense Express Сергій Згурець.

Майже третина бойових зіткнень за минулу добу відбулася саме на Покровському напрямку. Насамперед це стосується Очеретиного. 

«Там противник намагається розширювати плацдарм у кількох напрямках. Зокрема, спроби повністю захопити Новоолександрівку. Вчора в OSINT-проєкті DeepState повідомили, що окупанти захопили Новоолександрівку; потім були певні спростування від СтратКому, де говориться, що західна частина населеного пункту перебуває під контролем ЗСУ», – розповів Згурець.

Аналітик Defense Express додав, що противник намагається просуватись у бік траси Покровськ – Часів Яр. Окупанти також намагаються розширити плацдарм біля Очеретиного. 

Читайте також, відстрочка від призову: хто з родичів загиблого військовослужбовця зможе отримати

«Один із напрямків руху окупантів – від Новоолександрівки до Воздвиженки. Воздвиженка є крайнім населеним пунктом перед трасою Покровськ – Часів Яр, яка вже перебуває під вогневим контролем окупаційної армії. Саме тому розуміємо, що противник буде намагатися просуватись у бік цієї траси», – резюмував Сергій Згурець.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт