У День Незалежності на війні загинув 24-річний Герой зі Львівщини
Вічна памʼять!
На війні з російськими терористичними військами 24 серпня загинув мешканець Буська, 24-річний старший лейтенант Пелих Віктор Олегович. Про це інформує Буська міська територіальна громада Львівської області.
Життя молодого військового обірвалося під час артилерійського обстрілу району зосередження резерву кулеметного взводу в н.п.Костянтинівка Донецької області, внаслідок ураження уламками та дії вибухової хвилі, у результаті чого Віктор отримав травми, несумісні з життям.
До останніх днів свого життя старший лейтенант Віктор Пелих мужньо захищав Україну, її незалежність та територіальну цілісність у складі 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила Збройних Сил України на посаді командира кулеметного взводу.
У воїна, який з честю виконав свій обов'язок із захисту Батьківщини, залишилися батьки, сестра і брат.
Про дату та час похорону буде відомо згодом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Єрмак радився з астрологинею, як відмовити президента від ідеї зробити Федорова головою ОП
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
Коментарі