У Дії запустять нову послугу
Не потрібно буде з собою носити будь-які інші дозвільні документи, тільки документ у Дії
Віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів, що бета-тестування послуги "Дозвіл на зброю" в Дії добігає кінця, й анонсував її роботу для всіх громадян. Про це він повідомив на брифінгу "Цифрові можливості для ветеранів: доступність та повага".
"Я хочу анонсувати послугу в Дії, яка стосується не тільки ветеранів, проте, думаю, що серед ветеранів вона також буде популярною. Це "Дозвіл на зброю". Найближчим часом, я сподіваюся, що в цьому місяці, ми вже її запустимо. Вона зараз у бета-тесті", - сказав Федоров.
Ця послуга дозволить не лише подавати заявки в Дії на отримання дозволу на зберігання, носіння, придбання зброї, а також отримати відповідний документ, якого буде достатньо для предʼявлення за потреби.
"Не потрібно буде з собою носити будь-які інші дозвільні документи. Тільки документ у Дії, QR-код, як завжди", - додав він.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- У поліції Львівщини уточнили деталі ДТП зі швидкою, якою кермував водій у стані сп'яніння
- В Івано-Франківській області світло буде чотири-п’ять годин протягом доби
- Уряд підвищив виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти військових
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
- У Повітряних силах уточнили, скільки цілей збили сили ППО
Коментарі