У Дніпрі чоловік вбив співмешканку та ґвалтував трьох її синів
Йому загрожує довічне
У Дніпрі судитимуть чоловіка, який забив до смерті співмешканку та неодноразово ґвалтував трьох її синів. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
У червні 2023 року між чоловіком та співмешканкою спалахнув побутовий конфлікт. Чоловік завдав жінці численні удари по голові, тулубу і кінцівках. Від отриманих травм вона померла.
Уже після затримання стало відомо, що зловмисник протягом двох років, погрожуючи фізичною розправою, ґвалтував трьох синів співмешканки за її відсутності. На момент початку вчинення злочинів дітям було 11, 13 і 16 років.
«За результатами слідчих заходів і допиту хлопчиків із використанням методики »Зелена кімната«, яка ґрунтується на міжнародних стандартах поводження з неповнолітніми, інформація щодо вчинення протиправних дій чоловіка підтвердилася», – йдеться у повідомленні прокуратури.
Обвинуваченому загрожує довічне ув’язнення.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі