У Дніпрі чоловік виліз через вікно автомобіля ТЦК та втік від військових, які везли його для оновлення даних

Військові запевняють, що не застосовували силу до чоловіка

скриншот

У Дніпрі чоловік виліз через вікно автомобіля Територіального центру комплектування та соціальної підтримки та втік від його співробітників, які планували доставити його в ТЦК для оновлення даних. Військові запевняють, що не застосовували силу до чоловіка, а зараз вживають подальші заходи для його оповіщення.

Як повідомляє Дніпропетровський обласний ТЦК та СП у Facebook, «у соціальних мережах поширюються декілька відео, на яких громадянин вилазить з легкового автомобіля, у салоні якого перебували військові, через вікно, забирає з багажника свій велосипед та спокійно залишає місце зйомки відео.

У зв’язку з цим повідомляємо, що подія сталася  28 травня, у місті Дніпро. Під час оповіщення військовозобов’язаних в одному з районів обласного центру цьому громадянину, який, як попередньо встановлено, не оновлював свої дані у ТЦК та СП, було запропоновано проїхати до районного центру комплектування та соціальної підтримки за місцем своєї реєстрації для оновлення своїх даних та вирішення питання щодо його можливого притягнення до адміністративної відповідальності після встановлення факту та всіх обставин порушення ним законодавства про військовий облік.

Після того, як цей громадянин сів у салон автомобіля, його поведінка стала неадекватною, він почав вилазити у відкрите вікно автомобіля, емоційно кликав перехожих допомогти йому залишити авто - без пояснень причин такої реакції.

Жодних заходів психологічного, фізичного примусу або впливу до цього громадянина з боку військовослужбовців, відповідно попередньо встановлених обставин інциденту, не застосовувалось. Закликаємо громадськість та ЗМІ не брати участі у черговій хвилі «стурбованості» та «занепокоєності» щодо дій ТЦК та СП і не підживлювати ворожу пропаганду.

Читайте також: невідповідність даних військового квитка даним Реєстру «Оберіг» є підставою для доставки особи до ТЦК під час перевірки документів.

Щодо громадянина, який таким екзотичним способом призупинив своє спілкування з військовослужбовцями територіального центру комплектування та соціальної підтримки, вживаються всі необхідні заходи для його належного оповіщення відповідно вимог чинного законодавства».

 

varta1.com.ua: Новини

Наталя Андрійчук

Читайте також