У Дніпрі помер воїн зі Львівщини капітан Іван Мацук
Мацук Іван Васильович - командир роти протитанкових ракетних комплексів військової частини А2167
12 серпня в місті Дніпрі пішов з життя Захисник України, уродженець Жидачева, капітан Збройних Сил України Мацук Іван Васильович - командир роти протитанкових ракетних комплексів військової частини А2167. Про це інформує Жидачівська міська рада.
Іван Мацук народився 9 лютого 1999 року в місті Жидачеві, навчався у місцевій школі N1. Після закінчення школи вступив до Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.
Після завершення навчання одружився та був направлений для проходження військової служби у військову частину А2167, в місто Біла Церква. Служив у складі 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців. З перших днів захищав незалежність і територіальну цілісність України. Перебував на бойових позиціях у зоні проведення антитерористичної операції.
За особисту мужність, сумлінну багаторічну службу та видатні заслуги у бойових діях, був нагороджений Відзнакою Президента України, Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України та багатьма іншими державними відзнаками.
Під час військової служби капітан ЗСУ Іван Мацук брав безпосередню участь у бойових діях в районі Авдіївки, Бахмута, Вугледара, а також у боях на Покровському напрямку.
У нього залишилась дружина, донечка, батьки та сестра.
Про дату та час прощання із Захисником України, капітаном Збройних Сил України Іваном Мацуком буде відомо згодом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
США просили Польщу розгорнути Patriot на Близькому Сході
Польські комплекси Patriot та ракети до них використовуються для захисту польського неба та східного флангу НАТО
РФ почала встановлювати макети ракет на шахеди
Росіяни прагнуть налякати українську авіацію та привернути увагу дронів-перехоплювачів
Росія дає два місяці на вихід з Донбасу, - Зеленський
Росіяни говорять про те, що вони за два місяці захоплять Донбас, й тому в України є цей час, щоб вийти з регіону
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі