У Дніпрі загинув український військовий, колишній футболіст Кривбасу (ФОТО)
Лікарі боролися за його життя, однак врятувати воїна не вдалося
Володимир Колесник, вихованець футбольного клубу «Кривбас», помер від поранень, отриманих у бою з російськими загарбниками під Авдіївкою, в Донецькій області.
Про це повідомила пресслужба криворізького клубу в «Facebook».
"Він з перших днів АТО пішов захищати Україну. Після повномасштабного вторгнення росіян герой отримав важке поранення під час боїв в Авдіївці.
Військового направили в лікарню імені Мечникова в Дніпрі. Однак врятувати життя бійцю не вдалося. Вранці 25 березня його серце перестало битися", — йдеться в повідомленні.
Екс-гравцеві аматорських і ветеранських команд було 52 роки.
Свого часу Колесник тренувався з основною командою «Кривбасу» і запрошувався Олегом Тараном на збори. Чимало виступав за аматорські українські клуби, а потім — за ветеранську команду «Кривбасу».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- У центрі Львова 20-річний молодик побив перехожого до тяжкого стану
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі