У Донецьку під удар потрапила виправна колонія, де можуть бути українські військовополонені

Російські ЗМІ повідомляють про поранених

Фото ілюстративне з відкритих джерел

В окупованому Донецьку під удар потрапила виправна колонія, повідомив репортер Всеросійської державної телевізійної та радіомовної компанії Андрій Руденко, пише сайт «Новини Донбасу».

Руденко запевняє, що під вогнем опинилася колонія № 124.

«Є постраждалі. Імовірно, у цій колонії також утримують військовополонених», — заявив він.

Цю інформацію підтвердив так званий «мінюст» угруповання «ДНР».

Повідомляється, що близько 11:20 територія колонії в Донецьку зазнала артилерійського обстрілу.

«Внаслідок обстрілу, від отриманих травм, помер засуджений, 1980 року народження. Ще один засуджений, 1986 р. н., отримав осколкове поранення голови, після надання першої допомоги його було госпіталізовано», — запевняють у «ДНР».

Також наголошується, що осколкове поранення в плече та контузію отримав співробітник установи — після надання першої допомоги його було госпіталізовано.

Зафіксовано пошкодження скління у двох відділеннях, навчальних класах, клубі закладу та кімнаті психоемоційного розвантаження.

Усі обстріли Донецька вчиняють самі російські війська або бойовики невизнаних «Донецької та Луганської народної республік».

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, пише «Слово і діло».

Сьогодні російські пропагандистські ЗМІ заявили, що ЗСУ нібито обстріляли центр Донецька, зокрема будівлю драмтеатру, де було заплановано прощання з терористкою Ольгою Качурою. У «ДНР» заявили, що метою України було й керівництво «республіки».

Поширюють інформацію про п’ятьох загиблих та шістьох поранених.

«По Донецьку б’ють лише самі росіяни чи «корпуси народної міліції» невизнаних кримінальних республік. Тому безглуздо нам завдавати ударів по якихось заходах у Донецьку. Нам потрібно руйнувати три речі: паливні склади, склади з артилерійськими снарядами та оперативно-тактичні штаби. Ось всі ці демонстративні удари вони нам не потрібні, вони не вирішують жодних завдань. Ось ці всі вибухи в драмтеатрі в Донецьку — це лише для того, щоб показати: дивіться, які звірі на тому боці, давайте більш інтенсивно мобілізуватись і давайте йти вбивати українців далі», — заявив Подоляк.

Як повідомлялося, росіяни вдарили по колонії в Оленівці, де перебуває «Азов».

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий