У ДПСУ прокоментували ситуацію щодо перекидання технікки рф до українсько-білоруського кордону
Російські окупанти перевозять танки, вантажівки та свій особовий склад у північній та центральній частинах Білорусі
Українські прикордонники не фіксують різкого збільшення військової техніки та окупантів на українсько-білоруському кордоні. Ситуація там залишається контрольованою, а кордон максимально посилений.
Про це в етері «Еспресо» розповів речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.
Демченко зазначив, що наразі не фіксується різке збільшення військової техніки чи особового складу окупантів в Білорусі на кордоні з Україною. Він додав, що так само було і під час того, як Білорусь оголосила раптову перевірку боєготовності своєї армії.
«Ми розуміємо, що Білорусь активно довгий час підтримує рф у війні. Навіть ця перевірка, яка відбувалась по той бік кордону останні дні для нас нічого не змінює, бо ми посилюємо наш кордон з Білоруссю, як по лінії кордону, так і в прикордонні. Для того, щоб максимально наші сили на кордоні мали можливість стримати будь-якого ворога Білорусь чи росію. Станом на зараз, кордон максимально посилений в оборонному плані, щоб реагувати на всі можливі виклики на цьому напрямку», - наголосив Демченко.
Нагадаємо, рф почала перекидання на південь Білорусі техніки, яку раніше привезли на полігони з мобілізованими росіянами.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі