У Дрогобичі 29-річний чоловік обікрав своїх знайомих
У Дрогобичі слідчі повідомили про підозру зловмиснику, причетному до крадіжок майна у знайомих. Про це повідомляє поліція Львівської області.
Як встановили правоохоронці, 29-річний мешканець Дрогобицького району обікрав спочатку свого товариша, з яким спільно орендував квартиру, а потім — знайому, до якої зайшов у гості. За скоєне підозрюваному загрожує покарання — позбавлення волі на термін до п’яти років.
Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що 29-річний мешканець Дрогобицього району з товаришем орендував квартиру у Дрогобичі. 4 листопада зловмисник, користуючись відсутністю співорендаря, викрав його побутову техніку на суму близько 3 тисяч гривень.
Також поліцейські встановили, що наступного дня, 5 листопада, зловмисник, перебуваючи в гостях у квартирі своєї знайомої, викрав її ювелірні вироби за загальну суму понад 12 тисяч гривень.
Сьогодні, 18 листопада, листопада слідчі Дрогобицького відділення поліції за процесуального керівництва Дрогобицької місцевої прокуратури повідомили зловмиснику про підозру у скоєнні правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання — арешт на термін від трьох до шести місяців, або обмеження волі на термін до п’яти років, або позбавленням волі на той самий термін.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі