У Дрогобичі з’явилася тактильна мініскульптура церкви Святого Юра

Мініскульптура містить таблиці шрифтом Брайля та QR-код з аудіодискрипцією - першою в Україні, створеною саме з урахуванням потреб незрячих

Біля унікальної пам’ятки дерев’яної сакральної архітектури XV–XVI ст., занесеної до спадщини ЮНЕСКО, відкрили тактильний макет, завдяки якому незрячі люди можуть «побачити» храм на дотик. Про це пише Львів ON!.

Мініскульптура містить таблиці шрифтом Брайля та QR-код з аудіодискрипцією - першою в Україні, створеною саме з урахуванням потреб незрячих.

Проєкт реалізували у співфінансуванні: 60% — обласний бюджет, 40% — Дрогобицька міська рада.

«Тактильні мініскульптури - це не просто про доступність. Це про повагу до нашої культурної спадщини та людей, які сприймають світ інакше. Дрогобич показує приклад, як гармонійно поєднувати туризм, інклюзію та сучасні стандарти сервісу», - сказав Тарас Лозинський, перший заступник голови ДАРТ.



varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль