У ДСНС попередили про погіршення погодних умов на території України у наступні дві доби
Рятувальники попереджають про сильні зливи на Одещині і ускладнення погодних умов у високогір'ях Карпат
ДСНС попереджає про погіршення погодних умов на території України на найближчі дві доби.
В Одеській області 8-9 жовтня значні дощі, грози, пориви вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий), 8 жовтня вранці та вдень на півдні Одещини сильні дощі (II рівень небезпечності, помаранчевий). Погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, будівельних, комунальних підприємств та руху транспорту.
7-9 жовтня на ділянці Сіверського Дінця м. Чугуїв - м. Зміїв (Харківська область) очікується подальше зниження рівнів води на 1-5 см за добу з ймовірним досягненням початкового рівня стихійного гідрологічного явища (СГЯ ІІІ-низькі рівні). За даними Каталогу небезпечних гідрологічних явищ минулих років, рівні води можуть бути нижчими за мінімальні критичні значення, необхідні для роботи водозаборів на р. Сіверський Донець біля м. Зміїв (Чугуївський район Харківської області) (ІІІ рівень небезпеки - коричневий).
8-9 жовтня, внаслідок продовження дощів, на рiчках суббасейнів Прута та Сiрету (Івано-Франківська, Чернівецька області) очікується підвищення рівнів води на 0,2-0,8 м над рівнями на 8 годину 7 жовтня, без негативних наслідків.
Читайте також: У ЛМР повідомили деталі пожежі на сміттєпереробному заводі
Рятувальники Івано-Франківщини застерігають - у горах ускладнення погодних умов. Прохання утриматися від виходів у високогір’я. Сьогодні на горі Піп Іван Чорногірський хмарно, сніг, вітер східний 9 м/с, температура повітря -3°С.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- СБУ затримала «подвійного» агента, який на оборонному заводі шпигував для фсб та гру рф
- Львівщина попрощається з 26-річним Героєм Ростиславом Головком
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
Найчитаніше
- На Львівщині священника відлучили від УГКЦ за повторне одруження
- Паливний експерт спрогнозував, якою буде вартість дизелю та бензину в Україні
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
- У ДТП на Львівщині загинув водій автомобіля
Коментарі