У ДСНС повідомили, яка ситуація з радіаційним фоном після атаки дрона на укриття ЧАЕС (ФОТО)

У Міненерго раніше наголошували, що в разі пошкодження саркофагу є загроза значного підвищення радіаційного фону

Станом на ранок 21 лютого ситуація на об'єкті "Укриття" Чорнобильської АЕС, яку атакували російські безпілотники, перебуває під контролем. Радіаційний фон на промисловому майданчику станції — у межах норми. Загрози населенню немає.

Про це повідомили у пресслужбі ДСНС. 

Зазначається, що рятувальники здійснюють постійний моніторинг території за допомогою дронів із тепловізорами та ручних тепловізорів. Усі відповідні служби працюють на місці, ситуація під контролем.

"Верхолази та рятувальники перебувають у готовності до виконання робіт за необхідності", — наголосили у повідомленні.

Фото: ДСНС

Нагадаємо, 14 лютого у результаті обстрілу російським безпілотником було пошкоджено захисну оболонку Нового Безпечного Конфайнмента (НБК) на території Чорнобильської атомної станції.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський