У ДСНС України прокоментували заяву про мобілізацію 50% своїх співробітників
Щодня співробітники ДСНС рятують громадян, ліквідовують наслідки російських обстрілів, часто - ціною власного здоровʼя та життя
Інформація про мобілізацію 50% співробітників ДСНС не відповідає дійсності. Про це повідомила пресслужба ДСНС України у відповідь на заяву народного депутата Олексія Гончаренка.
Як зазначалося раніше, 90% особового складу ДСНС заброньовано. Водночас наголошуємо, що працівники підрозділів оперативного реагування (пожежні, сапери, рятувальники, хіміки, інженери тощо) заброньовані повним складом.
"Вкотре просимо користуватися лише перевіреною інформацією, а задля уточнення правдивості отриманих даних звертатися за офіційними коментарями до ДСНС", - наголосили у відомстві.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Україна почала перемагати, - The Hill
- «Львівводоканал» пропонує підвищити тариф на воду до 100 гривень
- Наступного дня після мобілізації загадково помер батько шести дітей зі Львова
- У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
- У Львові проінспектували роботу охолоджувальних систем у 63 автобусах
Найчитаніше
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Наступного дня після мобілізації загадково помер батько шести дітей зі Львова
- Трагічно загинув народний артист України Микола Янченко
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 3 липня
- На Львівщині пʼяний водій автокрана скоїв смертельну ДТП
Коментарі