У ДТЕК назвали попередні наслідки нічної атаки рф
Три теплоелектростанції ДТЕК
Окупанти 29 березня вночі атакували три теплоелектростанції ДТЕК. Про це повідомили зранку у прес-службі компанії.
Зазначено, що є пошкодження, постаждала людина
«Серйозно пошкоджено обладнання. Після закінчення атаки енергетики оперативно почали ліквідацію наслідків. За попередньою інформацією, поранено енергетика. Працівнику оперативно було надано необхідну допомогу» - йдеться у дописі.
З початку повномасштабного вторгнення ворог обстріляв ТЕС ДТЕК понад 160 разів.
В Укренерго додали:
Раніше міністр енергетики України Герман Галущенко повідомив, що ціллю ворожої атаки були знову об’єкти генерації електроенергії.
Додамо, що 29 березня рф завдала нового комбінованого удару по Україні ударними БПЛА типу Shahed, а далі крилатими ракетами з Ту-95МС та аеробалістичними «кинджалами» з Міг-31
Атака розпочалась після опівночі з безпілотників типу Shahed, які майже всю ніч атакували центральні та західні області України
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі