У ДТЕК повідомили, коли Україна може повернутися до планових відключень

Новини УКРАЇНА Війна

За кілька тижнів, якщо не буде обстрілів

Україна може повернутися до планових відключень електроенергії за кілька тижнів за умови, що за цей час не буде нових обстрілів енергетичної інфраструктури з боку Росії. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі компанії.

При цьому відключення електроенергії і зараз намагаються максимально наблизитись до графіків.

«Зараз головна умова, щоб не було нових обстрілів, і якщо їх не буде, то я думаю, це питання тижнів, коли буде можливість повністю відновити ту генерацію, яка була пошкоджена внаслідок останнього обстрілу минулого тижня... Ми зможемо повернутися до того, коли люди знають, коли світло буде вимкнене », – сказав виконавчий директор ДПЕК Дмитро Сахарук.

У Києві намагаються вимикати світло якомога ближче до графіків, але в деяких районах столиці застосовуються аварійні винятки, оскільки відбуваються локальні навантаження мережі.

Нагадаємо, Путін назвав причину ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У МОУ оголосили, хто займе 50% посад штурмовиків та піхотинців
  2. У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
  3. Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
  4. У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
  5. Львівщина сьогодні прощається із сімома військовослужбовцями полеглими на війні

Найчитаніше

  1. Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
  2. Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
  4. На Львівщині у ДТП легковик затисло між вантажівками
  5. У поліції Львівщини повідомили подробиці ДТП за участі двох вантажівок і кросовера (ФОТО)