У ДТП на Львівщині пішохода збили два автомобілі
Чоловік загинув
Вчора, 9 грудня близько 18.20 на автодорозі «Київ-Чоп» в одному з сіл Стрийського району сталася ДТП. Про це повідомляє поліція Львівщини.
Водій автомобіля «БМВ», 23-річний житель міста Сколе, скоїв наїзд на пішохода - місцевого мешканця віком 48 років. Після наїзду чоловіка відкинуло на зустрічну смугу, де він потрапив під колеса вантажівки «Вольво» з напівпричепом під керуванням 30-річного жителя Трускавця.
Від отриманих травм пішохід помер на місці події.
Ввін переходив проїзну частину у невстановленому місці.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Як повідомлялося раніше, у Львові біля Оперного театру маршрутка збила жінку
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі