У ДТП на Львівщині постраждала дитина
Обставини встановлюються
![](/uploads/media/c4/fa/c4fa69aa3a8d33cb88647c07be5eb343_w640.jpg)
В четвер 6 липня близько 12.30 на вулиці Шевченка у місті Пустомити сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
«17-річний львів’янин, керуючи мотоциклом «Honda», скоїв наїзд на пішохода – мешканку одного з сусідніх сіл віком 15 років. Внаслідок наїзду дівчинка отримала тілесні ушкодження, зокрема, перелом гомілки, та була доставлена до лікарні», - йдеться у повідомленні.
За фактом слідчі відділу поліції №3 Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Поліцейські встановлюють обставини події.
![](/uploads/media/e0/e0/e0e0f0995083d8838d9214395802d41f_w640.jpg)
До слова, максимальне покарання, передбачене санкцією цієї статті - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
![](/uploads/media/c2/2e/c22e115c870261184ab5b768f133b6c0_w1280.jpg)
Майже по всій Україні лунають сирени: оголошено масштабну тривогу
Не нехтуйте своєю безпекою
![](/uploads/media/ee/17/ee17282cd7528e9558dec9335f6c48b7_w1280.jpg)
«Такого Львів ще не бачив»: мер повідомив, коли приступлять до відбудовування будинків, постраждалих внаслідок ракетного удару
40 людей залишилися без даху над головою
![](/uploads/media/b2/ca/b2cab0c1fc3ec7565b57ea1219185a1f_w960.jpg)
Львівщина попрощається з загиблим під Бахмутом Захисником (ФОТО)
Вічна пам'ять