У ДТП на Львівщині загинув велосипедист
Вічна пам'ять!
Вчора, 23 червня, близько 20.00, на автодорозі «Великі Мости-Рава-Руська» поблизу села Стаївка Червоноградського району сталася ДТП. Про це інформує Поліція Львівської області.
Водійка автомобіля «Fiat Doblo», 20-річна жителька одного з сіл району, здійснила наїзд на велосипедиста, 63-річного мешканця Червоноградського району.
У ДТП кермувальник двоколісного отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований у реанімацію, де, незважаючи на зусилля медиків, помер.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі