У ДТП на Житомирщині загинув 18-річний водій з Львівщини (фото)
Дорожньо-транспортна пригода сталася вранці, 17 листопада, у Житомирському районі. За попередніми даними, у результаті зіткнення іномарки з вантажівкою загинули троє людей, один з них — 18-річний мшканець Львівщини. Розпочато кримінальне провадження. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.
Попередньо встановлено, що, близько 7:30 год. ранку, на ділянці автодороги «Київ–Чоп», поблизу с. Світина, Житомирського району, водій автомобіля «Skoda Fabia», 18-річний мешканець Львівської області, рухаючись у напрямку Києва, виїхав на смугу зустрічного руху, де сталося лобове зіткнення з вантажівкою «Scania», під керуванням 42-річного киянина.
Наразі, відомо, що унаслідок зіткнення автівок загинули троє людей: водій легковика та двоє його пасажирів, особи яких поки встановлюється.
На місці події працюють слідчо-оперативні групи ГУНП області та Житомирського районного відділення поліції.
Відомості про автопригоду внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ. Триває з’ясування всіх причин та обставин смертельної ДТП.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі