У ДТП у Львові постраждали дві людини (ФОТО, ВІДЕО)
У ДТП водій Opel та його 29-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні
Вчора, 27 вересня близько 20.30 у Львові на перехресті вулиць Городоцької-Патона зіткнулись автомобілі Audi E-Tron, яким керував 18-річний мешканець Львівського району та Opel Corsa, за кермом якого перебував 28-річний львів’янин. Про це інформує поліція Львівщини.
У ДТП водій Opel та його 29-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні.
Слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Поліцейські встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
Коментарі