У Дублянах під час комендантської години затримали 29-річну наркокур’єрку
Жінка помітно нервувала та перевозила в автомобілі понад пів десятка згортків із психотропами
Вночі, 12 лютого у місті Дубляни патрульні затримали ймовірну розповсюджувачку наркотиків. Жінку зупинили за порушення правил дорожнього руху близько 2-ї години ночі. Про це повідомили у патрульній поліції Львівської області.
Водійка автомобіля Hyundai Matrix не змогла пояснити, чому перебуває на вулиці під час комендантської години, та вела себе підозріло. Під час поверхневого огляду 29-річної жінки та її авто інспектори виявили 16 згортків. Громадянка зізналася, що всередині небезпечна психотропна речовина «Альфа-PVP».
На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Поліцейські вилучили докази та направили їх на експертизу. Жінку затримали в порядку ст. 208 КПК України.
За фактом незаконного збуту наркотиків відкрито провадження за ч. 2 ст. 307 КК України. Тепер затриманій загрожує від шести до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
У Львові чоловік впав на дашок будівлі
Потерпілого чоловіка госпіталізували до лікарні Святого Пантелеймона
У Львові патрульні оштрафували водія Audi з "чужими" номерами (ВІДЕО)
Водій причепив на автівку знак, який не відповідав реєстраційним документам
У Львові брила льоду впала чоловіку на голову (ВІДЕО)
Очевидці повідомляють, що постраждалому викликали швидку медичну допомогу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі