У Дублянах стався порив на водопроводі: у громаді працюватимуть водовози

Львів Нещасні випадки Новини

Служби університету ліквідовують порив

Вчора ввечері, 15 серпня, у місті Дубляни стався порив на водопроводі. У зв’язку з цим там відсутнє водопостачання, пише Львівська міська рада.

Служби Львівського національного університету природокористування, який ще до 1 вересня надає послуги з централізованого водопостачання у громаді, працюють над ліквідацією пориву. Закінчити всі роботи та відновити подачу води мешканцям Дублян мають сьогодні ввечері. Після обіду у громаді працюватимуть водовози.

«Орієнтовно з 14:00 на двох локаціях працюватимуть водовози – у центрі Дублян на вул. Шевченка та в районі вулиць Садова - Зелена», - зазначила керівниця Офісу Львівської громади у Дублянах Ірина Огниста.

Нагадаємо, з 1 вересня цього року послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у Дублянах  надаватиме ЛМКП «Львівводоканал».  Станом на зараз ці послуги ще надає Львівський національний університет природокористування.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У столиці готуються до найгіршого: київська влада складає списки на переселення
  2. У центрі Львова викрили родинний «бізнес» з утримання місць розпусти
  3. У більшості українських прокурорів з інвалідністю після перевірки діагноз не підтвердився - дані прокуратури
  4. На Львівщині внаслідок наїзду автомобіля загинув пішохід
  5. У Києві викрили масштабну схему продажу посад учителів для ухилення від мобілізації

Найчитаніше

  1. На блокпосту Львівщини правоохоронці затримали офіцера Національної гвардії
  2. У Львівській області прийомний батько систематично ґвалтував падчерку
  3. У Львові СБУ затримала гендиректора та завідувачку відділення стоматологічної поліклініки комунального некомерційного підприємства ЛМР
  4. У столиці готуються до найгіршого: київська влада складає списки на переселення
  5. У Винниках серед білого дня було скоєно розбійний напад на водія Mercedes-Benz