Два райони Львівщини буде без газу: перелік населених пунктів

Хто буде без газопостачання

У зв’язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт на газових комунікаціях Опарського виробничого управління підземного зберігання газу ПАТ «Укртрансгаз» та на газопроводі високого тиску до міста Золочева, 5 липня з 9:00 год. тимчасово не буде газу у Дрогобицькому та Золочівському районах, повідомляє «Львівгаз».

«Через проведення планових ремонтно-профілактичних робіт на газових комунікаціях Опарського виробничого управління підземного зберігання газу ПАТ «Укртрансгаз» та на газопроводі високого тиску до міста Золочева, 5 липня з 9:00 год. тимчасово не буде газу у Дрогобицькому та Золочівському районах», — йдеться у повідомленні.

Відновлення газопостачання відбудеться 6 липня після 17:00 год., по мірі виконання робіт.

Всіх мешканців вказаних районів просять перекрити контрольні та робочі крани до газових приладів.

Газу не буде у 32 населених пунктах Золочівського району. Перелік пунктів на сайті регіональної газової компанії «Львівгаз».

Перелік у Золочівському р-н:

місто Золочів, а також села: Єлиховичі, Бір, Верхобуж, Вороняки, Городилів, Грабово, Залісся, Зарваниця, Зозулі, Золочівка, Кийків, Козаки, Колтів, Копані, Кругів, Луг, Монастирок, Обертасів, Опаки, Підгороднє, Пісок, Побіч, Руда Колтівська, Сасів, Струтин, Ушня, Хильчиці, Хмелева, Хомець, Червоне, Ясенівці.

А також ще 32 населених пунктів Дрогобицього району:

Перелік населених пунктів: міста Дрогобич, Борислав, Стебник, смт Східниця села Михайлевичі, Почаєвичі, Раневичі, Лішня, Монастир-Лішнянський, Унятичі, Медвежа, Рихтичі, Снятинка, Залужани, Старе Село, Брониця, Бистриця, Новошичі, Биків, Долішній Лужок, Озимино, Далява, Гаї Верхні, Гаї Нижні, Нове Село, Болехівці, Нагуєвичі, Ясениця, Попелі, Дережичі, Мордичі, Новий Кропивник.