У дворах Маріуполя вода вимиває із могил тіла загиблих

У Маріуполі не вистачає їжі та питної води, а намагання окупантів все полагодити призводить до пожеж і плюндрування могил

Фото:інформативне

У Маріуполі спроби російських окупантів полагодити комунікації призвели до пожеж і до того, що водою, яка лине вулицями, вимиває тіла загиблих із поховань у дворах міста, повідомив радник мера Петро Андрющенко.

«Гуманітарна ситуація погіршується, хоч би як окупанти намагалися створити уявлення про те, що щось змінюється на краще. Вони постійно намагаються щось робити, але в них нічого не виходить... Намагаються також полагодити електрику – знову у нас є пожежі. Вода тече у нас вулицею швидше настільки, що підмиває вже поховання, зроблені людьми у дворах. І пишуть, що є такі випадки, що повимивало тіла загиблих із цих могил», – сказав він в ефірі національного телемарафону #UA разом сьогодні, 15 травня.

Радник мера також зазначив, що російські окупанти дісталися вже до порту, де підняли затоплений прикордонний катер і «вдають, що намагаються підняти те судно, яке там затоплене в акваторії порту і заважає їм його використовувати».

За його словами, у Маріуполі не вистачає їжі та питної води, «і переважно не йдеться про те, що ситуація може якимось чином покращитися».

Читайте також