У Франківську жебрак-алкоголік заробляє близько 1000 грн за один день

Screenshot_2
Screenshot_2

Одним з доручень міської влади Муніципальній варті Франківська є робота з особами, що займаються жебрацтвом. Про це повідомляє Муніципальна варта Франківчини.

Серед жебраків на вулицях немає людей, які дійсно хочуть отримати допомогу, а користуються своїм становищем для виманювання грошей у доброзичливих містян.

Найдієвішим рішенням проблеми — є припинити давати гроші цим людям. 

Жебрак Іван оселився в Івано-Франківську після розпаду СРСР. Вів асоціальний спосіб життя, декілька раз був судимий за кримінальні злочини. Ступні ніг він втратив від обмороження, коли був у стані сильного алкогольного сп’яніння.

Чоловік жебракує на куті вулиць Галицька–Дністровська. Його “бізнес” йде досить вдало завдяки тому, що має явно виражену інвалідність, та на вигляд потребує медичної допомоги.

Працівники Муніципальної варти неодноразово намагались допомогти Івану. А саме пропонувалась допомога соціальних служб у питанні оформлення інвалідності та пенсії, проживання в будинку нічного перебування, викликали швидку медичну допомогу.

Іван від цієї допомоги відмовляється, і причина цьому з його слів — мені цього не треба, я тут заробляю від 500 до 1000 грн вдень. Цього вистачає на пиятику і йому, і його охоронцям, що доставляють його на “місце роботи”, тому Іван разом з “охороною”, до кінця дня є м’яко кажучи нетверезим, втрачаючи залишки людської подоби. І після себе він залишає гори сміття на місці своєї діяльності.

Муніципальна варта Франківська звертається до всіх громадян не давати гроші на вулиці.