У Франції у смертельну ДТП потрапив автобус з українцями
В автопригода потрапив автобус, в якому перебували дорослі та підлітки з України
Сьогодні, 13 червня у французькому департаменті Сарт чотири людини загинули і одинадцять отримали серйозні травми в аварії за участю автобуса, що перевозив громадян України. Про це пише "Європейська правда" з посиланням на BFMTV
Автобус, в якому перебували дорослі та підлітки з України, перекинувся в кювет на автомагістралі A81 о 11:58 ранку, поблизу містечка Дегре, між розв'язками Сілле-ле-Гійом і Ле-Ман-Нор.
Окрім чотирьох загиблих і 11 важко поранених 34 людини отримали легкі травми.
На місці події працювали 87 пожежників із SDIS (Департаментської служби пожежної охорони та рятувальних робіт) та 49 пожежних машин.
Префект департаменту Сарт Еммануель Обрі взяв на себе керівництво рятувальними операціями, а для координації дій різних служб, що працюють на місці події, було відкрито оперативний штаб департаменту (COD). Префект департаменту Сарт "закликає до максимальної пильності в цьому районі та не перешкоджати роботі служб екстреної допомоги".
У посольстві України у Франції уточнили, що на місце події терміново вирушили надзвичайний і повноважний посол України у Франції Вадим Омельченко та співробітники посольства.
"Ми перебуваємо на постійному зв’язку з префектурою та місцевими службами для оперативного надання допомоги постраждалим та з’ясування обставин", – йдеться у повідомленні посольства.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі