У Генштабі попередили про атаку з повітряного простору білорусі: деталі
Загроза ударів зростає

Авіація російської окупаційної армії активізувалася на території республіки білорусі. Це своє чергу тягне за собою збільшення загрози ракетних ударів по Україні. Про це під час брифінгу розповів заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов, пише Оbozrevatel
Існує загроза завдання ударів за допомогою дронів.
За словами Громова, на аеродром «Мачуліщі» у білорусі російська армія перебазувала не менше 10 вертольотів типу Мі-8 та Мі-24. Окрім того, найближчим часом окупанти можуть перекинути на територію Білорусі тактичну авіацію.
Обставини, що склалися, дають підстави вважати, що загроза завдання ракетно-авіаційних ударів зростає.
«Очікується перебазування літаків оперативно-тактичної авіації на білоруські аеродроми. Не виключаються польоти в повітряному просторі білорусі дальньої авіації країни-агресора. З урахуванням зазначеного зростає загроза завдання ракетно-авіаційних ударів, застосування дронів-камікадзе по території нашої держави з повітряного простору Білорусі», – пояснив Громов.
Раніше повідомлялося, що ймовірність повторного вторгнення російських окупантів в Україну з території білорусі наразі дуже мала.
Загалом у білорусі перебуває близько 12-13 тисяч солдатів армії РФ, чого зовсім недостатньо для проведення наступальної операції.

Додамо, що в ОК «Південь» попередили про нову атаку ворога.
Також Генштаб у ранковому зведенні попередив про небезпеку ракетних ударів
varta1.com.ua: Новини

До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Найчитаніше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Чорна звістка про загибель солдата з Львівщини прилетіла з Донеччини
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- Львівщина зустрічає полеглого командира відділення мотопіхотного батальйону 24 ОМБр Тараса Приймака
Коментарі