У гімназії сталося масове отруєння учнів невідомою хімічною речовиною
24 листопада до поліції надійшло повідомлення від медиків про ймовірне вживання учнями гімназії у с. Дівочках побутової хімічної речовини. Дітей доправили до обласної дитячої лікарні для обстеження та надання допомоги, — повідомили «Варта 1» у Нацполіції Житомирської області.
Близько полудня, один з учнів навчального закладу приніс з дому пакунок з побутовою хімією та пригостив вмістом інших школярів, вважаючи, що це солодощі. Через деякий час діти поскаржилися на печіння в роті та погіршення самопочуття. Відтак, до навчального закладу викликали медичну допомогу.
Нині лікарі обстежують та надають допомогу 11 школярам 2010–2012 років народження.
Поліцейські працюють на місці події та з’ясовують всі обставини.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Коментарі