У Goldman Sachs назвали імовірність укладення мирної угоди щодо України
Наразі Росія контролює трохи менше ніж одну п'яту території України
Ціна облігацій свідчить про те, що ринки оцінюють імовірність укладення мирної угоди щодо України вище, ніж до листопадових виборів президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє Reuters.
"Наше моделювання показує, що поточна ринкова оцінка мирної угоди зросла з менш ніж 50% до виборів у США до приблизно 70% наразі", - йдеться в дослідницькій записці для клієнтів американського інвестбанку Goldman Sachs.
У банку додали, що це трохи нижче за пікове значення в 76%, зафіксоване в лютому.
Трамп, який хоче, щоб його запам'ятали як миротворця, неодноразово заявляв, що хоче покласти край "кровопролиттю" трирічного конфлікту в Україні.
Наразі Росія контролює трохи менше ніж одну п'яту території України, включно з Кримом, окупованим у 2014 році. Також російська армія захопила частину чотирьох інших регіонів, які Москва тепер вважає частиною Росії, хоча ніхто у світі цього не визнає.
varta1.com.ua: Новини
На Запоріжжі загинув Герой зі Львівщини Степан Нечай
Його життя обірвалося 8 квітня 2025 року, внаслідок влучання ворожого FPV дрону в районі н.п. Новояковлівка Запорізької області
У комітеті ВР з питань нацбезпеки та розвідки уточнили, коли може настати перемирʼя у війні
Однак, Володимир Путін надалі готується до продовження бойових дій, створює нові частини
Українська художниця Маргарита Половінко загинула, захищаючи Україну
Поховають мисткиню у рідному Кривому Розі 11 квітня на центральному кладовищі на Алеї Слави
Найкоментованіше
- Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
- Під час бойового завдання загинув екіпаж вертольота
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- На Львівщині кількість мільйонерів зросла майже на третину
- Рада підтримала у першому читанні перейменування "копійки" на "шаг"
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
- Увага! У Львові та області оголошено штормове попередження через густий туман
- У пʼятницю Львівщина попрощається з воїном Віктором Фромелем
- На Львівщині сталася смертельна ДТП
- На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
Коментарі